«Кей кезде өтірік айту- қажеттілік пе?»

Н. Наушабаев атындағы мектеп-гимназиясында 12.01.2024 жылы «Кей кезде өтірік айту- қажеттілік пе?» тақырыбында 10 «А» сыныбы оқушылары арасында пікірталас ойыны жүргізілді.
Жақтаушы топтағы оқушылар ойында адал болудың бір белгісі- отбасына, достарына, жақындарына өтірік айтпау қажет екендігін дәлелдеді. Ал, даттаушы топ адамдардың кейде басқалардың сезімін қорғау үшін өтірік айтудың пайдалы екендігін айтты. Ойынға оқушылар алдын- ала тақырыпқа сай мәліметтер жинап дайындалған болатын. Осы тақырыпта жүргізілген пікірталас өте қызықты болды. Өткізілген ойынға төреші де, уақыт есептеуші де оқушылар болды. Ойын барысына төрешілік жасаған Ахмадиева Жанель ойын барысына толықтай дерлік,нақты түрде сараптама жасап талдап берді. Әрбір оқушы үшін ойынға қатысып, өз ойын ортаға салудың маңызы зор деп ойлаймын.
«Аманат» дебат үйірмесінің жетекшісі: Н. Алимова