«Дарынды бала – ұлт болашағы» облыстық семинары

2023 жылғы 2 қарашада «Қостанай ауданы білім бөлімінің Н. Наушабаев атындағы мектеп-гимназиясы» КММ базасында «Дарынды бала – ұлт болашағы» облыстық семинары өтті.
Семинар екі секцияда өтті: қазақ тілінде оқытатын мектептердің педагогтері үшін және орыс тілінде оқытатын мектептердің педагогтері қатысты. Мектебіміздің ұжымы қазақ тілінде оқытатын мектептердің педагогтеріне арналған семинардың ұйымдастырушысы болды. Семинар қатысушыларына түрлі станцияларға тоқталатын бағыт ұсынылды, онда мектеп оқушылары мен ұстаздары жобалық және зерттеу қызметінің түрлерімен бөлісіп, жаңа және қызықты жобалар туралы айтып берді. Ұстаздарға «Нұржантану» станциялары, Bookcrossing диалог алаңы, бастауыш сыныптардың зерттеу алаңы, мектеп телестудиясы, ұлттық киімдер орталығы, жобалық алаң ұсынылды, ал мектеп театры қатысушыларға өз қойылымдарынан үзінділер көрсетті.